Youtube


  Lajmet e mbremjes 08.01.2018

  HD
  33:2
  автор | дата 21.08.2016
  • 4327
  • 3
  • 0
  Проголосовало пользователей: 3
  www.rrokum.tv
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.07.2017
  Publisher: www.onair.be RTK - Lajmet Qendrore 19:30 (16.07.2017) Te gjitha te drejtat jane te rezervuara për Radio Televizionin e Kosovës dhe mbrohen nga ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.10.2015
  Video :Football HD Creative © All Rights Reserved #AUTOCHTHONOUS #MeplisperParis #AtmosferëKuqeZi.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.01.2018
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic IMAZHI I DITËS - KRONIKË - KLASA ME ZERO MUNGESA NË ORË MËSIMORE 22.01.2018 Follow RTK: ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.11.2017
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic ARKIVI - Sylejman Vokshi 27.11.2017 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.01.2018
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic LAJME 19:30 12.01.2018 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.01.2018
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic MBAHET GJALL LETËRSIA SHQIPE Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.01.2018
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic LAJME 19:30 02.01.2018 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.02.2018
  Dëbora e rënë gjatë ditëve të fundit në Juglindje ka krijuar edhe peisazhe spektakolare, si ai në qytetin e Pogradecit. Ja pamjet pa koment të xhiruara me dron.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.01.2018
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic LAJME 19:30 04.01.2018 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.01.2018
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic RTK3 LAJME 13:00 /11.01.2018 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.12.2017
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic LAJME 19:30 29.12.2017 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.11.2017
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic LAJME 19:30 28.11.2017 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.01.2018
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic LAJME 19:30 15.01.2018 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.12.2017
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu ne KLANHD & TVKLAN; Te ftuar: Fundim Gjepali, Arvin Kita, Juli Zguro, Altin ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.01.2018
  https://www.tvklan.al Talent show nga Pandi Laço, Adrian Hila dhe Bledar Laço, nën prezantimin e Marina Vjollca. 8 personazhe të famshëm shqiptar në duet ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.12.2017
  Spikerja Mirela Milori ishte sot e ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë”, në Tv Klan. Milori tha se di të gatuaj, por për shkak të angazhimeve jo gjithmonë ka ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.11.2016
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.01.2018
  www.rrokum.tv.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.07.2012
  Bisede rreth librit tim.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.04.2018
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.01.2017
  LAJME 19:30 04.01.2017.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.01.2018
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic LAJME 19:30 11.01.2018 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.03.2015
  'LAJMET 21:30' TV DUKAGJINI me 5 MARS 2015.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.01.2018
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic LAJME 19:30 13.01.2018 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.01.2018
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic LAJME 19:30 09.01.2018 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.01.2018
  Vendimi i Këshillit Drejtues të UP-së për uljen e vlerës së bursës studentore nga 900 në 500 euro, ka bërë që Organizata Studentore “Reforma”, të organizojë ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.01.2018
  Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic RTK3 INFO 17:00 11.01.2018 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.07.2017
  Publisher: www.onair.be RTK - Lajmet Qendrore 19:30 (11.07.2017) © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara për Radio Televizionin e Kosovës dhe mbrohen ...
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи