Youtube


  Kohavision

  HD
  1:58
  автор | дата 13.06.2018
  • 15545
  • 47
  • 6
  Проголосовало пользователей: 53
  Intervistë me Adelina Ismailin, në emisionin e pasdites në KTV, “Express”.
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.01.2018
  BEST OF OOOPS 2017.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.06.2018
  Robert Berisha ishte i ftuar në Express me ç'rast e promovoi projektin e ri muzikorë këngën “Pa ty”. Ndër të tjera Roberti tregoi se shumë shpejt do ta lansoi edhe ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.03.2018
  Premiere liga nga paslufta e këndej ka pasur rritje të madhe të shikueshmërisë në Kosovë. Suksesi i Manchesterit në Angli, Liverpulit në Evropë, epoka e ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.03.2018
  Emri i tij u përfol shumë muajt e fundit, pas vendimit të befasishëm për t'u larguar bashkë me vëllanë nga labeli “On Records”. Për herë parë pas zhurmës së ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.06.2018
  Sa kanë mbështetje artistët e rinj për të depërtuar në vendin tonë? Për këtë temë kemi diskutuar sot në studio, me mysafirët e ftuar: Afrim Muçaj, aktor, Albana ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.03.2018
  Rrëfimi ekskluziv i Edon Zhegrovës, 'Messi-t të Kosovës'
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.05.2018
  Rubikon Xhavit Haliti 24 05 2018.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.02.2018
  Dhjetëvjeqari i dytë i Kosovës.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.04.2018
  Në studion e emisionit Express të ftuar ishin, këngëtarja Rina dhe hip hop artisti, Fero. Ata e promovuan videoprojektin e tyre të ri, me titull “S'ka konkurrencë”.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.02.2018
  Top Koha Music - Fero Intervista 04.02.2018.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.02.2018
  Rubikon Ramush Haradinaj 01 02 2018.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.06.2018
  Mes familjarëve, miqve e kolegëve, iu dha sot lamtumira e fundit Suad Jaminit, basistit të rock-grupit kosovar 'Jericho', i cili vdiq të enjten mbrëma.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.05.2018
  Lil Linda, ka ardhur nga Gjermani në Kosovë, për ta promovuar videoprojektin e saj të parë muzikorë me titull, “Muy Linda”. Linda zbuloi detaje rreth këngës, ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.06.2018
  Jeton Tony Selimi - Autor, trajner i inteligjencës emocionale.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.03.2018
  Çka ndodhi me levizjen "Vetëvendosje!"? - Perballja Konjufca - Molliqaj.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.05.2018
  Visar Ymeri dhe Dardani Sejdiu flasin per krijimin e partise se re.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.06.2018
  Intervistë me Adelina Ismailin, në emisionin e pasdites në KTV, “Express”.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.04.2018
  Te ftuar ne studio.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.01.2018
  dhe kundertheniet rreth Gjykates Speciale 10.01.2018.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи