Youtube


  Elvis Naçi

  HD
  31:16
  автор | дата 18.02.2019
  • 35852
  • 987
  • 23
  Проголосовало пользователей: 1010
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.02.2019
  ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.02.2019
  ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.03.2018
  Ligjërata e plotë: https://www.youtube.com/watch?v=T8eO4KGMw2Q Facebook: https://www.facebook.com/elvisnaci/ Web: http://elvisnaci.al/ Copyright : ONAIR ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.08.2015
  Facebook: https://www.facebook.com/teologuelvisnaci/ Web: http://elvisnaci.al/ Copyright : ONAIR MEDIA GROUP.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  Elvis Naçi i ka rikthyer shpresën Dajanës. Rreziku që i kanosej nga sëmundja ishte tepër i madh. Ndërhyrja sipas mjekëve duhet të bëhej me urgjencë, por ...
  • СКАЧАТЬ
  Emisioni “Shqiptarët për shqiptarët” udhëtoi në Elbasan, në lagjen “5 maji”. Shkuam në një banesë të sajuar dhe të papërfunduar ku jetojnë 8 frymë. Gjyshja ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.02.2019
  ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи