Youtube


  Dasma 12.08.2017

  HD
  22:53
  автор | дата 02.01.2018
  • 372
  • 3
  • 0
  Проголосовало пользователей: 3
  Тэги: #Dasma, #12.08.2017
  Dasma 12.08.2017
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.08.2017
  video by: Studio Gashi www.studiogashi.info tel: 04470 66 40 045366373.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.10.2017
  Dasma Shqiptare 2017 - Kanagjegji i Albianes, shihni se cbejne vellezerit e nuses...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.08.2017
  Kanagjegji i Valbonës.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.09.2017
  Kontakti +37744123592.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.08.2017
  Nikon Production +37745602611 Prizren.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.04.2017
  Të drejtat e rezervuara : Mantiproduction Orkestren Sami Hoxha Komponimin Sami Hoxha Tekstin Rifat Maxhuni Vokalin Rikard Shtufi Producent Dijamant ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.09.2017
  Për çdo informatë na shkruani në facebook: https://web.facebook.com/nuseshqiptaree/ NUSE SHQIPTARE i vetmi kanal zyrtarë në YOUTUBE SUBSCRIBE ...
  • СКАЧАТЬ
  Kanagjegji Doruntines - Dasma Shqiptare (MPP) 2017 Video:MUBI Photo Production Rruga Gjinollet (Afër tregut të gjelbërt) Gjilan-Kosovë +377 44 692 617 ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.11.2017
  Kanagjegji i Zylit - Dasma Shqiptare 2017.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.10.2017
  Copyright © Studio StarHD. All rights reserved. Dasma te Lul Shala (Mohammed & Admira) - Werl 02.10.2017 Muzik: Cita Kral & Sadri Gjakova Inxhezimi u ba ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 06.08.2017
  Xhirime ne dasma nga Maestro Production Web: www.maestroproduction.com Tel:/Viber: +377 45 37 37 38.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 31.08.2017
  Dasma shqiptare 2017 alegria 3 xlprovideo 044711 999.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.08.2017
  Sofra Llapjane Te Sami Jupolli 12.08.2017.
  • СКАЧАТЬ
  Për rezervime : +377 44 936 404 / +386 49 169 898 - Xhirime FULL HD dhe fotografi profesionale në dasma ,fejesa dhe ahengje tjera familjare - Xhirime me ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.12.2017
  Dasma Wedding.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.10.2017
  Martesa : Korab & Marigona- 12.08.2017 Video : I AM Production Xhirimi i dasmës tuaj Për rezervime kontaktoni në :+377 44-247 957 ...
  • СКАЧАТЬ
  Për rezervime : +377 44 936 404 ( Viber ) - Xhirime FULL HD dhe fotografi profesionale në dasma ,fejesa dhe ahengje tjera familjare - Xhirime me kran - Xhirime ...
  • СКАЧАТЬ
  Për rezervime : +377 44 936 404 / +386 49 169 898 - Xhirime FULL HD dhe fotografi profesionale në dasma ,fejesa dhe ahengje tjera familjare - Xhirime me ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.09.2017
  Martesa -Leutrim & Besarta: 12.08.2017 Video : I AM Production Xhirimi i dasmës tuaj Për rezervime kontaktoni në :+377 44-247 957 ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.09.2017
  Video & Copyright: F-media Contact: +38649667395 For more visit: facebook.com/Fmediaa.
  • СКАЧАТЬ
  Martesa Flamur & Mirdina Part 1-Dasma Shqiptare (MPP) 2017 Video:MUBI Photo Production Rruga Gjinollet (Afër tregut të gjelbërt) Gjilan-Kosovë +377 44 692 ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.01.2018
  SUBSCRIBE/ Abonohuni për ti shikuar videot më të reja: https://www.youtube.com/channel/UCQsKouR_214VIg_7HJri_sw?sub_confirmation=1 ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.09.2017
  Studio IKS Events.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.10.2017
  Copyright © Studio StarHD. All rights reserved. Dasma te Lul Shala (Mohammed & Admira) - Werl 02.10.2017 Muzik: Cita Kral & Sadri Gjakova Inxhezimi u ba ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.10.2017
  Dasma Klodjan & Anxhela 12.08.2017.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.08.2017
  Kanagjegji i Valbones 04.08.2017.
  • СКАЧАТЬ
  Për rezervime : +377 44 936 404 ( Viber ) +386 49 169 898 - Xhirime FULL HD dhe fotografi profesionale në dasma ,fejesa dhe ahengje tjera familjare - Xhirime.
  • СКАЧАТЬ
  Популярные тэги
   Сейчас смотрят
   Пользователи